Kniha návštěv

Práce se stínem ve skupině

Jana | 04.08.2015

Ahoj Byli,
chci ti poděkovat za nedělní setkání. Obdivuji, jak dokážeš pracovat s lidmi a dostat se až k jádru každého problému. Byla to opravdu skvělá akce a budu se těšit na další setkání :)

Krásný seminář

Gábi | 03.08.2015

Ráda bych poděkovala za další příjemnou neděli. Byli opravdu ví, jak v něčím srdci zasadit semínko osobního růstu, doslova! :) Jsem ráda, že jsem se dostala do tak příjemného kolektivu lidí a také že jsem potkala někoho tak moudrého a inspirativního. Držím palce a těším se na další setkání!

Práce se stínem

Helena | 03.08.2015

Byli, děkuji za včerejší setkání. Přijela jsem "rozpadlá", dokonce jsem ráno premyslela jestli mám jet, protože jsem se fakt necítila dobre. Odjížděla jsem s novými silami a chuti pracovat na sobě dal. A takhle mi pomohl pobyt se skupinou . Ale je to přesně tak jak píšeš, ze jsme se nesesli náhodou a každy problém, který se řešil, byl i mým problémem. A ty jsi úžasný, Byli, těším se na další setkání.

Dakujem <3

Mywiel | 26.08.2014

Chcem sa ti podakovat, ze vedies ludi na ich ceste za pochopenim a laskou k sebe. Si skutocny ucitel a s tvojim citlivym pristupom ku kazdému to robis velmi dobre. Tvoj pristup je velmi ucinny a mne osobne usetril vela penazi. :D Vracias ludom ich vnutornu silu. Zo srdca DAKUJEM. :)

Také chválím

Ivana | 07.11.2013

Dobrý den Byli,musím se přidat k ostatním s pochvalou a poděkováním za Vaše stránky a celkový přístup. Jistě s tím máte spoustu práce. Ohledně vašeho věku- na jeho výši sice nezáleží, ale je obdivuhodné a téměř paradoxní, kolik znalostí právě vzhledem k Vašemu věku máte :-). Mezi dnešními teenegery si možná připadáte trošku osamělý? Přeji hodně štěstí a úspěchů ve Vašem životě

Re: Také chválím

Byli (admin) | 08.11.2013

Dobrý den,
děkuji za příjemný vzkaz :). Většině mých přátel je o několik let více, některým i o několik desetiletí, ale rozumím si též s některými vrstevníky, i když jich moc není. Osamělý si tedy nepřipadám :), i když dlouhou dobu tomu tak bylo.
Já dělám to, co mi chodí, takže ono to funguje tak nějak samo :). Některé články zde nepovažuji úplně tak za "svoji práci", já sám bych toho moc neudělal ;).
Přeji hodně štěstí :).
Byli

pochvala

Lidka | 02.11.2013

Skvělé stránky, našla jsem je úplně "náhodou". Díky za ně!!

príjemné nájsť ľudí, ktorí zdieľajú dobro a krásne myšlienky

Ala | 28.09.2013

vďaka prekladu od Teal Scott som sa dostala na tvoju stránku... teší ma všetko príjemné, čo tu vnímam a taktiež zdieľam radosť, ktorú prinášaš:-)

Párty

Jaina | 18.01.2013

Ty jo Byli, ty to rozjíždíš ve velkym s tou tvou čajovou párty. Tak přeju hodně úspěchu a hodně vypitých čajů!

Re: Párty

Byli (admin) | 18.01.2013

Žádná čajová party, ale přednáška :D. Děkuji.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek