04. 01. 2014 Setkání - Vděčnost, naděje a vnitřní světlo (AKCE JIŽ PROBĚHLA)

31.12.2013 17:47
Vděčnost je důležitou součástí spokojeného života. Někdy se ale člověk ztratí v iluzích vnějšího světa a zapomene na své světlo uvnitř.

Tentokrát si povíme něco o tom, proč je vděčnost důležitá, jak si začít všímat každodenních dobrých věcí a ukážeme si též některé techniky a řízené meditace, které nám v tom mohou pomoci.
Druhá část se bude týkat toho, jak najít světlo uvnitř nás a nechat jej, aby nám "svítilo na Cestu".

Kde:                                Čajovnička Neratovice

V kolik:                            18:00 - 22:00

Přátelský příspěvek:        100 Kč (+ kapesné s sebou na čajíček)

Pořadatelé:                     Byli, Zuzka Svobodová

 

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail (lecivebyliny@email.cz) nebo mobil (731 859 181). Nebo kontaktujte Zuzku Svobodovou (608 018 351)   Pokud jste se již přihlásili, svou účast potvrďte prosím 2 dny předem. Abychom předešli nepříjemnostem s rezervací čajovničky, příspěvek vybíráme pokud možno předem.

V čajovně si budete moct objednat různé druhy čajů, popř. si dát něco k jídlu. A navíc mají vonnou tyčinku na záchodě, kterou si můžete zapálit ve stavu nejvyšší nouze :D.

První půlhodinu se budou objednávat čajíčky a zájemcům mohu udělat diagnostiku za pomocí virgule a Su-Joku, popř. sestavit bylinnou směs na zdravotní problém, kterou bych doma namíchal, ale přijet byste si pro ni museli vy. Nebo bych ji poslal poštou :).
Jako vždy necháme prostor pro závěrečnou diskuzi :).
Budeme se těšit!

Poděkování:

Opět děkujeme Dančovi, díky kterému můžeme pořádat akce v čajovničce, a který nás všechny trpělivě obsluhuje a dělá výborné čajíčky :). Dále pak bych chtěl poděkovat všem, kteří se přijdou podívat a podpoří nás.

 

 

 

Zdroj obrázku: 

Copyright (c) 123RF Stock Photos