20. 04. Setkání - Čakry (AKCE JIŽ PROBĚHLA)

11.04.2013 19:28

Čakry tvoří základ energetického systému člověka. Pokud je nějaká nerovnováha v našem životě, často se promítá v našich energetických centrech. Povíme si něco o 7 základních čakrách, kde se nacházejí, jak vypadají, jak nás ovlivňují (jak ovlivňujeme my je), které emoce zastupují, souvislosti čaker s nemocemi, ukážeme si metody, kterými je možné čakry čistit a harmonizovat, co se děje, když se v nás probudí hadí síla kundalini. Společně si zameditujeme, naučíte se, jak se chránit proti vysávání druhými, co je to aura a co znamenají jednotlivé aurické barvy.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail (lecivebyliny@email.cz) nebo mobil (731 859 181). Nebo kontaktujte Zuzku Svobodovou (608 018 351)  Počet míst je omezený a zájem veliký, takže prosím co nejdřív :-). Pokud jste se již přihlásili, svou účast potvrďte prosím 2 dny předem. Abychom předešli nepříjemnostem s rezervací čajovničky, příspěvek vybíráme pokud možno předem.

V čajovně si budete moct objednat různé druhy čajů, popř. si dát něco k jídlu. A navíc mají vonnou tyčinku na záchodě, kterou si můžete zapálit ve stavu nejvyšší nouze :D.

První půlhodinu se budou objednávat čajíčky a zájemcům mohu udělat diagnostiku za pomocí virgule a Su-Joku, popř. sestavit bylinnou směs na zdravotní problém, kterou bych doma namíchal, ale přijet byste si pro ni museli vy. Nebo bych ji poslal poštou :).

Jako posledně zde necháme prostor pro záverečnou diskuzi :).
Budeme se těšit!

 

Poděkování:

Opět děkujeme Dančovi, díky kterému můžeme pořádat akce v čajovničce, a který nás všechny trpělivě obsluhuje a dělá výborné čajíčky :). Dále pak bych chtěl poděkovat všem, kteří se přijdou podívat a podpoří nás.