25. 05. 2013 Setkání - Meditační techniky, koncentrace, vizualizace (AKCE JIŽ PROBĚHLA)

05.05.2013 16:06

Povíme si něco o různých meditačních technikách, některé z nich si vyzkoušíme, dozvíte se, jaký je rozdíl mezi meditací, koncentrací a vizualizací, pomocí karet najdeme vašeho meditačního průvodce, ukážeme si metody rozvíjení 6.a 7. čakry, které nám umožňují v meditacích zažít zajímavé zážitky. Jako vždy společně projdeme několik vizualizací, povíme si jak fungují a jak je možné, že představa se projeví v hmotném světě. Jelikož nám termín i téma k sobě krásně sedí, na závěr provedeme společnou úplňkovou meditaci.
Přátelský příspěvek: 100 Kč

Kde:                                Čajovnička Neratovice

V kolik:                            18:00 - 22:00

Přátelský příspěvek:        100 Kč (+ kapesné s sebou na čajíček)

Pořadatelé:                     Byli, Zuzka Svobodová


 

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail (lecivebyliny@email.cz) nebo mobil (731 859 181). Nebo kontaktujte Zuzku Svobodovou (608 018 351)   Pokud jste se již přihlásili, svou účast potvrďte prosím 2 dny předem. Abychom předešli nepříjemnostem s rezervací čajovničky, příspěvek vybíráme pokud možno předem.

V čajovně si budete moct objednat různé druhy čajů, popř. si dát něco k jídlu. A navíc mají vonnou tyčinku na záchodě, kterou si můžete zapálit ve stavu nejvyšší nouze :D.

První půlhodinu se budou objednávat čajíčky a zájemcům mohu udělat diagnostiku za pomocí virgule a Su-Joku, popř. sestavit bylinnou směs na zdravotní problém, kterou bych doma namíchal, ale přijet byste si pro ni museli vy. Nebo bych ji poslal poštou :).

Prvních 30 minut se budou objednávat čajíčky, zájemcům mohu sestavit bylinnou směs na míru.
Tentokrát se pokusíme s oficiální částí skončit dříve (21:30 - 22:00) a necháme prostor pro závěrečnou diskuzi :).
Budeme se těšit!

Poděkování:

Opět děkujeme Dančovi, díky kterému můžeme pořádat akce v čajovničce, a který nás všechny trpělivě obsluhuje a dělá výborné čajíčky :). Dále pak bych chtěl poděkovat všem, kteří se přijdou podívat a podpoří nás.