28. 09. 2013 Setkání - Sebevědomí

18.09.2013 18:24

Sebevědomí je velmi důležitá součást šťastného a naplňujícího života. Bohužel, většinou si nepřipadáme "dost dobří" a neustále na sobě něco hledáme... Zkuste to změnit!

Povíme si něco o tom, proč je sebevědomí opravdu tak důležité a ukážeme si rozdíl mezi představou společnosti o sebevědomí a skutečnou vnitřní sebejistotou. V první části se dozvíte, proč je cesta k sebevědomí u každého zcela jedinečná. Ukážeme si některé techniky a metody, jak si jej zvýšit a jak si uvědomit svoji hodnotu.

Druhá část bude o něco hravější :). Naučíme se, jak vyjadřovat pozitivní hodnocení nejen vůči ostatním, ale také vůči sobě samotným. Ostatní vám poví, co na vás působí dobře na první pohled a díky tomu můžete odhalit některé ze svých předností, o kterých jste ani nevěděli :).

Třetí část bude meditativní, ukážeme si vizualizace na sebedůvěru, setkáme se s naším vnitřním dítětem, které nám poví, co máme udělat pro to, abychom se více měli rádi.

Poslední částí bude závěrečná diskuze, která se většinou protáhne do nevidím :).

Kde:                                Čajovnička Neratovice

V kolik:                            18:00 - 22:00

Přátelský příspěvek:        100 Kč (+ kapesné s sebou na čajíček)

Pořadatelé:                     Byli, Zuzka Svobodová

 

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail (lecivebyliny@email.cz) nebo mobil (731 859 181). Nebo kontaktujte Zuzku Svobodovou (608 018 351)   Pokud jste se již přihlásili, svou účast potvrďte prosím 2 dny předem. Abychom předešli nepříjemnostem s rezervací čajovničky, příspěvek vybíráme pokud možno předem.

V čajovně si budete moct objednat různé druhy čajů, popř. si dát něco k jídlu. A navíc mají vonnou tyčinku na záchodě, kterou si můžete zapálit ve stavu nejvyšší nouze :D.

První půlhodinu se budou objednávat čajíčky a zájemcům mohu udělat diagnostiku za pomocí virgule a Su-Joku, popř. sestavit bylinnou směs na zdravotní problém, kterou bych doma namíchal, ale přijet byste si pro ni museli vy. Nebo bych ji poslal poštou :).
Jako vždy necháme prostor pro závěrečnou diskuzi :).
Budeme se těšit!

Poděkování:

Opět děkujeme Dančovi, díky kterému můžeme pořádat akce v čajovničce, a který nás všechny trpělivě obsluhuje a dělá výborné čajíčky :). Dále pak bych chtěl poděkovat všem, kteří se přijdou podívat a podpoří nás.

 

Zdroj obrázku: 

Copyright (c) 123RF Stock Photos