30. 11. 2013 Setkání - Jak získat energii

26.11.2013 19:36

Tentokrát si povíme něco o chronické (i akutní) únavě, kterou trpí obrovské množství lidí. Ačkoli tyto příznaky většinou moc neřešíme, mohou nás značně omezovat v životě a znepříjemnit nám celý den. 

Dozvíte se, jakými různými způsoby je možné načerpat energii a "dobít si baterky". Probereme, které orgány mohou souviset s únavou a které byliny nám mohou v tomto případě pomoci. Samozřejmě nebude chybět něco málo o zdravém jídelníčku, který hraje též klíčovou roli při řešení těchto problémů.

Podíváme se též na únavu z hlediska energetického systému a společně si zameditujeme (řízené meditace).

 

Kde:                                Čajovnička Neratovice

V kolik:                            18:00 - 22:00

Přátelský příspěvek:        100 Kč (+ kapesné s sebou na čajíček)

Pořadatelé:                     Byli, Zuzka Svobodová

 

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail (lecivebyliny@email.cz) nebo mobil (731 859 181). Nebo kontaktujte Zuzku Svobodovou (608 018 351)   Pokud jste se již přihlásili, svou účast potvrďte prosím 2 dny předem. Abychom předešli nepříjemnostem s rezervací čajovničky, příspěvek vybíráme pokud možno předem.

V čajovně si budete moct objednat různé druhy čajů, popř. si dát něco k jídlu. A navíc mají vonnou tyčinku na záchodě, kterou si můžete zapálit ve stavu nejvyšší nouze :D.

První půlhodinu se budou objednávat čajíčky a zájemcům mohu udělat diagnostiku za pomocí virgule a Su-Joku, popř. sestavit bylinnou směs na zdravotní problém, kterou bych doma namíchal, ale přijet byste si pro ni museli vy. Nebo bych ji poslal poštou :).
Jako vždy necháme prostor pro závěrečnou diskuzi :).
Budeme se těšit!

Poděkování:

Opět děkujeme Dančovi, díky kterému můžeme pořádat akce v čajovničce, a který nás všechny trpělivě obsluhuje a dělá výborné čajíčky :). Dále pak bych chtěl poděkovat všem, kteří se přijdou podívat a podpoří nás.

 

 

 

Zdroj obrázku: 

Copyright (c) 123RF Stock Photos