Panika okolo roku 2012 - proč?

30.11.2012 15:00

Objevují se stále nová proroctví, která předpovídají různé katastrofické scénáře, jak by transformace měla probíhat. Možná si říkáte, že je to pravda, když se na tom tolik "proroků" shoduje. Cílem těchto zpráv ovšem není připravit někoho na transformaci, ale vyvolat paniku. Abych vás uvedl do tohoto tématu, napíšu nejdříve něco o astrální sféře, velmi zjednodušeně, protože já sám tomu nerozumím na tolik, abych to byl schopen vysvětlit nějak podrobně =).

Takže v kostce: Po smrti se duše dostane do astrální sféry a může tam delší dobu zůstat. Může zde nalézt "nebe", které ovšem není nebe v pravém slova smyslu, spíš něco jako zhmotněná představa duše o tom, jak by chtěla, aby její svět vypadal. Je to jakási forma zkoušky, poněvadž ten svět se po nějaké době začne rozpadat. Tahle část je v mém podání zřejmě hodně zkreslená, proto ji berte jen tak pro zajímavost =). Důležité ale je, že spousta duší v této sféře se s někým skrz channeling či podobné věci může spojit a dávat mu poselství. A tím může získat jakýsi pocit veliké duchovní "nadvlády". Někteří se zde začnou prohlašovat za Ježíše, Buddhu apod. Nemusí to být nutně proto, že se za ně vydávají vědomě, můžou tomu zde začít i sami věřit. A jelikož je ten, s kým se spojí nevidí, mají téměř zaručenou pozornost. A jaká jiná zpráva by jim tolik pozornosti přinesla, než poselství o "hrůzostrašné" transformaci?

Nemusí jít jenom o tyhle dušičky, které jsou vlastně oběti sebe samotných. Někdy se na člověka může napojit i záměrně nějaká bytost a vydávat se za někoho jiného. No zamyslete se, je to velmi jednoduché a funkční.

A poslední - a pode mého názoru asi nejdůležitější věc. Svoji budoucnost si vytváříme sami. Tím, že se transformace bojíme, ukazujeme nedůvěru v tu Sílu, která nás stvořila. Je jedno, jak jí říkáme, jestli Vesmír, Bůh, Osud aj. Touto nedůvěrou komplikace vlastně podporujeme. Vesmír totiž nereaguje na nechci, aby tohle. Je to docela jednoduché - to, čeho se bojíme, přitahujeme. Důvěřujte svému vnitřnímu rádci. Poselství o roku 2012 mohou být zajímavá, bohužel spousta znich pochází od jiného zdroje, než je prezentováno*. Důvěřujte tomu, že se vše odehraje (a odehrává) v naprostém pořádku a Vánoce si užijeme =). Proto pojďme společně každý den děkovat:

Děkuji ti, Země, že celá transformace probíhá pro nejvyšší dobro všech. Jsme ochotni nechat se tebou vést a s láskou změnit způsob, jakým uvažujeme. Právě teď vytváříme radostnou budoucnost. Děkuji, děkuji, děkuji.

 

 

* Nerad bych se dotkl lidí, kteří poselství zprostředkovávají, samozřejmě nemusíte patřit mezi ty, kteří se spojí s někým jiným, než mají v úmyslu.