Pozitivní myšlení - jak změnit svůj život (AKCE JIŽ PROBĚHLA)

22.03.2013 17:14

02.03.2013                            OPAKUJEME:    Pozitivní myšlení - jak změnit svůj život

Nedaří se vám? Máte problémy se sebevědomím? Chcete si zpestřit život? Není osoba, která by nemohla zlepšit kvalitu svého života.

Pozitivní myšlení není jen tak nějaká pomůcka - je to způsob života. Zkuste si někdy uvědomit to, na co právě myslíte. Co když vám vaše myšlenky vytváří život? Pokud ano, změnou myšlenek můžete dosáhnout obrovské změny ve vašem životě. Můžete se dokonce vyléčit ze svých nemocí. Povíme si něco o myšlenkách, jak na nás působí, jak je můžeme měnit a přeprogramovat své myšlení (např. pomocí afirmací). Společně si zameditujeme, zkusíme různá cvičení sloužící jako nástroj sebepoznání a odpuštění. Povíme si něco o vděčnosti a úspěchu, soucitu apod.

Kde:                                Čajovnička Neratovice

V kolik:                            18:00 - 22:30

Přátelský příspěvek:        100 Kč (+ kapesné s sebou na čajíček)

Pořadatelé:                     Byli, Zuzka Svobodová

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail (lecivebyliny@email.cz) nebo mobil (731 859 181). Nebo kontaktujte Zuzku Svobodovou (608 018 351)  Počet míst je omezený a zájem veliký, takže prosím co nejdřív :-). Pokud jste se již přihlásili, svou účast potvrďte prosím 2 dny předem. Abychom předešli nepříjemnostem s rezervací čajovničky, příspěvek vybíráme pokud možno předem.

V čajovně si budete moct objednat různé druhy čajů, popř. si dát něco k jídlu. A navíc mají vonnou tyčinku na záchodě, kterou si můžete zapálit ve stavu nejvyšší nouze :D.

První půlhodinu se budou objednávat čajíčky a zájemcům mohu udělat diagnostiku za pomocí virgule a Su-Joku, popř. sestavit bylinnou směs na zdravotní problém, kterou bych doma namíchal, ale přijet byste si pro ni museli vy. Nebo bych ji poslal poštou :).

Poděkování

Rád bych poděkoval spolupořadatelce Zuzce, protože díky ní jsem se odhodlal něco takového udělat (a ona to také všechno zařídila :D). Dále bych chtěl poděkovat čajovníku Dančovi za to, že nám umožnil pořádat přednášku v prostoru čajovničky a také že vám bude k dispozici s širokou nabídkou lahodných čajů.