Vděčnost a transformace

05.12.2012 18:03

V poslední době jsem si všiml, že spousta lidí, kteří dosáhli určitého stupně uvědomnění, náhle začnou mít problémy. Přestává je těšit to, co dělají, jsou znudění a otrávení, "nevidí" svoji cestu. Podle mého názoru je tohle celé součást procesu transformace. Vesmír se nás snaží přivést k vděčnosti. Mluvím z vlastní zkušenosti, poněvadž jsem výše uvedené příznaky "transformačního syndromu" (tak jsem si to pojmenoval =D) měl. Vděčnost je vlastně jedna z věcí, které velmi rychle umožňují změnu. Protože když jste vděční, nechváváte skrze sebe konat Vesmír. A to znamená, že pokud se necháváte vést Vesmírem, Bohem uvnitř sebe (či čímkoli jiným, v co věříte), máte radost a život vám dělá dobře.

Já se domnívám, že příliš mnoho článků o transformaci informuje o potřebě chovat se strašně moc "duchovně a moudře", jinak vás čeká trest v podobě 3D. Já si ale třeba myslím, ze právě vděčnost je jedna z nejdůležitějších věcí v tomto období. Pokud totiž necháváte skrze pracovat tuto sílu, nemůžete jednat tzv. "proti transformaci", s čímž se teď také tolik straší.

A nejenže se vděčný člověk cítí lépe, ale pokud s vděčností pracujete, můžete se i léčit ze svých nemocí. Vlastně jsem přesvědčen, že většina nemocí, které se vylíhnou v období transformace, je vlastně nedostatek vděčnosti. A proto vás nabádám: Děkujte. Děkujte za všechno, co se vám v životě přihodí, i za to, co se vám nelíbí. Všechno se děje pro naše nejvyšší dobro, i když si to někdy neuvědomujeme. Např. si někdo zlomí nohu. Bude to znít bláznivě, ale podvědomě si vybral, že si ji zlomí. Např. třeba proto, že málo odpočíval a nezvládal to - jeho tělo jednoduše zareaguje tak, aby si musel odpočinout. A díky tomu už nejeden člověk zjistil, že se vlastně nemusí tolik v životě uhánět, ale může i zpomalit. Je to tedy takový dáreček, který nemusíme správně pochopit. Většinou, když dostaneme takovouhle "ránu mezi oči", nějaká předchozí informace o tom samém od Vesmíru již přišla dříve v mnohem lehčí formě. Pokud není pochopená, nastane tvrdší. A to především tehdy, když si neuvědomujeme svoji vděčnost. Pokud vděční jste, většina lekcí k vám přichází v té mírné formě. Protože vaše vnitřní vedení si to uvědomí. Lekce mohou být i příjemné, třeba když se něco podaří, je to informace, že takhle ano. Čím více vděčnost projevujete, tím více příjemných dárečků dostanete. V životě se vám začne více dařit a celkově se zklidníte. 

Pokud stále nevíte jak na to, tady je něco do začátku:

Každý večer si vezměte bloček a napiště si, za co všechno jste z tohoto dne vděční. Nemusí jít zrovna o výhru já nevím čeho, na seznamu může být třeba dobrá káva, pohodlné boty, vlídné slovo člověka, prostě cokoli. Potom za tyto věci v duchu, popř. i nahlas poděkujte. V průběhu dne si postupně zkuste tyto věci uvědomovat a děkovat jim/za ně. A především děkujte za všechno nepříjemné, co vás potká. Je to gesto, kterým dáte najevo, že si uvědomujete, že toto má nějaký význam, i když mu zatím ne úplně rozumíte. Budete se mnohdy divit, jak rychle z ničeho nic situaci pochopíte.

Jo a mimochodem, děkuji vám =).