Z poradny: Otevírání třetího oka

10.01.2014 15:14
DOTAZ:
Dobrý den ,předem díky za překlady.

 

Od té doby co jsem zjistil ,že existuje třetí oko ,snažím se ho aktivovat.Rád bych Vám sdělil kam jsem došel a poprosil o radu, jak dál,pokud se Vám to povedlo.

 

Zatím jsem došel jen k tomu,že když se soustředím,rozsvítí se mi tečka, jako když je na obloze jasná hvězda. Někdy jde kolem ní fialová záře,jako když vstupuje do ní, pak se kolem ní vytvoří jasný kruh a na čele zevnitř se mně rozsvítí světlo, buď vlevo, nebo uprostřed nebo vpravo - podle toho, kde se ta svítící pohybující se tečka právě nachází. Již ji dokáži ovlivnit a centrovat do středu .To světlo je úplná záře.Je to úplně fascinující a stále se snažím, jen bych potřeboval někoho---poradit se, zdali je to správná cesta.Oči mám zavřené ,dívám se jako přes víčka nahoru nad nos - střed.Někdy jsou to světelné orgie - nádherné,ale chtěl bych víc.Poraďte prosím a ještě jednou dík za videa.

ODPOVĚĎ:

Zdravím :),
to, co vidíte, je jedním z možných projevů otevřeného třetího oka. Konkrétně to, co popisujete, se často objeví jogínům při meditacích.
Lidé často očekávají, že otevřené třetí oko znamená vidět fyzicky energie, aury atd., ale ono to často chodí spíše jako mentální vize. Tyto vize je důležité následovat, protože je to vedení od andělů a od Boha (Zdroje, Vesmíru - jak se vám to líbí). Zároveň toto poselství může chodit např. jasnoslyšením, jasnověděním a jasnocítěním. Takže zatímco lidé očekávají poselství přijít jedním způsobem, ono k nim nepozorovaně chodí jinak, aniž by si ho všimli.
Proto vám velice doporučuji přečíst si knížku Andělská terapie - pracovní kniha od Doreen Virtue, která by vám mohla pomoci následovat způsoby, jakými k vám andělé hovoří.
Zkuste se také zamyslet nad tím, jestli opravdu chcete energie vidět - ono totiž člověk musí počítat s tím, že uvidí též ty nepěkné věci, které kolem sebe lidé mají, což zahrnuje např. i duše zemřelých, démony, velice destruktivní auru některých lidí, astrální entity aj. Pokud ano, v té již zmíněné knížce od Doreen najdete také pár návodů, které by vám mohly pomoci jej aktivovat (říká, že k aktivaci dojde jen když se propojí energie předního aspektu se zadním aspektem - tzn. zadní stěny třetího oka s okcipitálním lalokem.
A také je to otázka vnitřního vedení. Je třeba respektovat rady vyššího já. Někdy člověk potřebuje spíše vyléčit svůj život než otevřít třetí oko.

Někdy je také vidět energie spíše touha být něčím výjimečný, získávat informace o druhých bez jejich vědomí atd. "Kouzelné" schopnosti se zpravidla rozvíjí nejvíce, když chceme jejich prostřednictvím pomáhat lidem.

Zkuste si nad těmito věcmi zapřemýšlet, požádejte o vedení a jsem si jistý, že s otevřenou myslí se vám dostane úžasné podpory od andělů :).
Přeji hezký den a hodně štěstí s otevíráním třetího oka.
MN

Zdroj obrázku:

Copyright (c) 123RF Stock Photos