Žádejte anděly o pomoc pro ty, kteří ji potřebují

30.08.2013 23:43

V poslední době jsem velmi spojený s anděly a jejich nádhernou energií. Chci se s vámi podělit o to, co mi nedávno "přišlo" jako lekce z jejich říše.

Žádejte anděly nejen pro vás, ale také pro ostatní. Kdykoli vidíte někoho, kdo potřebuje pomoc, požádejte v duchu anděly světla, aby mu pomohli. Např. vidíte v televizi děti z dětského domova? Nebojte se za ně poprosit. Vaše modlitba může velmi pomoci. Žádejte za mír na Zemi. Má to smysl. I když vy to možná necítíte, pokaždé, když o něco takového požádám, cítím, jak mi vděčná energie andělů probíhá po zádech a páteři. Je to znamení, že má modlitba byla převzata. Nemusíte o tom nikomu říkat, stačí jen v duchu říct: "Žádám vás andělé, abyste pomohli _______."

Další skvělou věcí je vizualizace bílého světla kolem celé Země. Bez těchto žádostí a vizualizací bychom žili na smutné planetě. A věřte, že vše dobré se vám vrací. Koneckonců všechno je v jednotě, takže pokud pomáháte vnějšku, pomáháte uvnitř sami sobě :).

Žádejte jakýmkoli způsobem, který je vám blízký. Představujte si cokoli, o čem jste přesvědčeni, že dokáže podpořit dobro na této planetě. Sdílejte s ostatními své nápady, vize a plány. Věřte tomu, že svět vám CHCE dát prostor, abyste je uskutečnili. Jediné, co je třeba udělat, je říct si o něj.

Vaše vnitřní vedení vám poví, co máte dělat. Ponořte se dovnitř svého pravého JÁ a nechte důvěru, aby zaplnila vaše kroky. Andělé vám pomáhají tomuto vedení naslouchat.

Byli