DŮLEŽITÉ INFO: PORADNA JE ÚČTOVÁNA ČÁSTKOU 200 KČ ZA DOTAZ. Toto opatření jsem musel přijmout z důvodu přehlcenosti (tedy zejména přes email), bohužel nemohu být k dispozici všem - a tedy místo úplného uzavření poradny jsem zvolil tento druh selekce těch, kteří opravdu mají zájem a neptají se "jen tak". Po připsání částky na účet očekávejte odpověď do 7 dnů. 

č. účtu: 2789892083/0800

Do poznámek platby napište své jméno či přezdívku - MUSÍ se však shodovat se jménem/přezdívkou, které uvedete zde u dotazu (příp. přes email).

Pravidla poradny najdete zde.

ODPOVĚĎ HLEDEJTE VŽDY DOLE POD SVOU OTÁZKOU.

V poradně smí odpovídat pouze autor webu, případně osoba jím pověřená. Nabídky cizích služeb, odkazy na ně či rady jiných uživatelů budou smazány, k podobným účelům slouží jiné komunity.

Online poradna

Nízká děložní sliznice

Zdeňka | 29.01.2016

Dobrý večer.
Pokouším se o druhé dítě, ale stále se nedaří. Gynekolog mi říkal, že mám dost nízkou děložní sliznice, také mám velice slabou menstruaci. Je možné s tímto problémem něco udělat? Děkuji za odpověď.

nevolnost - asi od žlučníku

Jitka | 26.01.2016

Dobrý den,
včera potom, co jsem snědla větší množství syrového česneku, se mi udělalo nevolno, měla jsem takovou neurčitou bolest kolem žaludku a blbě mi bylo až do rána, kdy jsem zvracela. Teď už je to lepší, ale břicho stále trochu pobolívá. Dočetla jsem se, že by to mohlo být od žlučníku. Mám desetiměsíční dítě a stále ho téměř výlučně kojím a ráda bych kojila ještě alespoň jeden nebo dva roky. Chtěla jsem se zeptat, co byste mi doporučil, aby se problémy nezhoršovaly, příp. je-li ještě možnost se s vámi poradit v mělnickém bylinkářství. Moc děkuji

Samovolný potrat

Hana | 10.01.2016

Dobrý den, je mi 37 let a nyní v 9 týdnu těhotenství samovolně potrácím, můj lékař mi říka,l že jsem zatím potratila částečně , že děloha ještě není zcela vyčištěná a dal mi 14 dní a pokud se nevyčistím, tak budu muset na revizi dělohy, což nechci, můžete mi prosím poradit jaké bylinky použít aby se děloha sama pořádně vyčistila a já nemusela na revizi? děkuji moc za odpoved Hana

Rakovina kůže

M. | 13.12.2015

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se dá léčit rakovina kůže pomocí alternativní medicíny, případně jak? A co je příčinou rakoviny kůže na psychické úrovni, jaké vnitřní pochody, negativní myšlenky nebo zážitky ji mohou odstartovat nebo k jejímu vzniku přispět?
Díky za odpověď.
Přeji hezký den

Re: Rakovina kůže

Byli (admin) | 19.12.2015

Dobrý večer,

alternativní medicína může při léčbě rakoviny být velice nápomocná, nelze však slíbit zázraky. Jedná se o velice komplexní problematiku a také velice individuální, proto navrhuji, abyste mi napsala na e-mail (lecivebyliny@email.cz), kde uvedete nějaké bližší info.

Přeji hezký den.

S pozdravem

Byli

Bolestivá menstrauce

Katka | 24.11.2015

Hezký den!
Jaké bylinné přípravky, nebo čaje pomáhají na bolestivou menstruaci? Mívám opravdu silné křeče a dopovat se Ibalginem pořád nechci... budu moc vděčná za Vaši radu.
Děkuji za Váš čas!
Hezký zbytek dne.

Re: Bolestivá menstrauce

Byli (admin) | 19.12.2015

Dobrý večer,

omlouvám se za pozdní odpověď. Zkuste následující čajovou směs:

Kontryhel 2
Maliník 1
Měsíček květ 2

Užívejte 3x denně vrchovatou čajovou lžičku na 250 ml vody, louhujte 15 minut. K tomu přidejte tinkturu z kokošky pastuší tobolky (např. Grešík) - 2x denně 15 kapek, vždy začněte 3 dny před menstruací, přestanete užívat 3 dny po menstruaci (týká se pouze tinktury, ne čaje, ten užívejte s týdenní přestávkou po měsíci dlouhodobě).

Přeji hodně štěstí!

Byli

chronická tonsilitida

Martina | 04.11.2015

Dobrý den, byla mi diagnostikována chronická tonsilitida. Mám odvždycky větší pravou krční mandli bez povlaku. Dokonce jsem dárcem krve. Mám trochu zarudlé patrové oblouky a zvětšené 2 uzliny - vždy 1 u kývače. Ráno jsou větší večer menší - na UTZ reaktivně zvětšené. odběr krve v normě, výtěr bez nálezu. tak by mě zajímalo, jak se toho můžu zbavit. Doktor říkal, že by to teď neřešil, že se uvidí časem. Angínu jsem neměla ani nepamatuji. jen stresové období trvající cca 8 měsíců. Spíše mě znepokojují ty uzliny. Zvětšení jsem zjistila cca v srpnu. Teď je to o malinko lepší, protože ráno a večer kloktám ústní vodu.
Můžete mi poradit, prosím ??Děkuji

Re: chronická tonsilitida

Byli (admin) | 08.11.2015

Dobrý den, Martino,

zkuste následující bylinky:
Dračí krev (vyrábí např. Diochi - Sagradin), 15 kapek do 750 ml vody, nalít do flaštičky, popíjet po doušcích v průběhu celého dne.
Šalvěj - 2 ČL/250 ml horké vody, udělejte nálev, kloktat, provádět 2x denně.
Tinktura z lichořeřišnice (Grešík) - 2x denně 25 kapek
Tinktura z rakytníku - 3x denně 10 kapek

Výše zmíněné dvě tinktury můžete dohromady nakapat do vody a poté spolknout.

Držím palce! :-)

Byli

Re: Re: chronická tonsilitida

Martina | 10.11.2015

Děkuji moc za radu, vyzkouším.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek